Ypatingas “Europa Royale Druskininkai” pasiūlymas ralio dalyviams!

Dėmesio visiems “Rally Classic Druskininkai’2012” dalyviams!
Dar liko šiek tiek laisvų vietų viešbutyje “Europa Royale Druskininkai”.
Suskubkite pasinaudoti puikia proga karališkai pailsėti ir pasimėgauti specialiai Jums skirtais pasiūlymais – rezervuokite vietas jau dabar!

Ralio dalyviams ir jų šeimų nariams naktis vienviečiame kambaryje su pusryčiais kainuos tik 191 litą, dviviečiame – 235 litus, liukso kambaryje – 314 litus, o apartamentuose galėsite ilsėtis tik už 626 litus.

Taip pat „Europa Royale Druskininkai“ viešbutyje galėsite naudotis nemokama parkavimo aikštele, kiekvieną dieną 18 – 19 val. nemokamu VIP pirčių kompleksu, o mažyliai linksmai laiką leis vaikų žaidimo kambaryje. Viešbutyje taip pat rasite treniruoklių salę, boulingo klubą, „Druskininkų gydyklą“, kurią galėsite pasiekti per modernią stiklinę jungiamąją galeriją.

„Europa Royale Druskininkai“ viešbutyje apsistoję „Rally Classic Druskininkai‘2012“ dalyviai galės pasinaudoti nuolaidomis „Snow Arenoje“, vandens parke, „Druskininkų gydykloje“ ir pramogaudami „One nuotykių parke“ bei žaisdami golfą. Po kupino įspūdžių ralio, vasariška gaiva galėsite mėgautis skanaudami romantišką vakarienę viešbučio restorane „Salt Blues“, kuris garsėja išskirtiniu baltu interjeru, puikiais patiekalais ir jaukia vasaros terasa.

Daugiau informacijos dėl apartamentų rezervacijos ir nuolaidų:

Elmaras Urmanavičius
Svarbiausių klientų vadybininkas
EUROPA ROYALE Druskininkai

Vilniaus g. 7,
LT-66119 Druskininkai, Lietuva
Tel: +370 313 42221
Mob. Tel.: +370 686 24440
Faksas: +370 313 42223

Atgal