Druskininkuose – kova dėl Lietuvos ralio čempiono titulo!

Rugsėjo 15 dieną Druskininkuose Lietuvos ralio meistrai stos į lemiamą kovą dėl čempiono titulo „Rally Classic Druskininkai 2012“ ralyje.

„Rally Classic Druskininkai 2012“ – tai paskutinis ir svarbiausias nenuspėjamo ir intriguojančio Lietuvos ralio čempionato etapas, kuriame geriausi Lietuvos ralio meistrai stoja į lemiamą kovą dėl čempiono titulo nepaprasto grožio aplinkoje.

Pasak ralio organizatoriaus Jono Balčiūno, šiemet laukiama itin arši ir intriguojanti kova. „Sezono rezultatai susiklostė taip, kad čempionas yra neaiškus iki pat paskutinio etapo, todėl „Rally Classic Druskininkai 2012“ vyks kaip niekada įtempta kova dėl čempiono titulo. Taip pat manau, kad  ir kiti ralio dalyviai sezoną nori užbaigti garbingai, todėl stengsis parodyti visą savo meistriškumą ir pabandys pateikti staigmenų“, – informuoja J. Balčiūnas.

Paskutinysis Lietuvos ralio čempionato etapas vyks puikia ir patogia infrastruktūra dalyviams ir žiūrovams išsiskiriančiame Druskininkų mieste. Svarbiausi ralio įvykiai rutuliosis prie „Europa Royale Druskininkai“ viešbučio, kur bus įrengtas „Rally Classic Druskininkai 2012“ finišas, vyks iškilminga apdovanojimų ceremonija bei kiti svarbiausi ralio renginiai. Taip pat šalia viešbučio bus įsikūręs ralio štabas ir spaudos centras.

„Šiais metais paruošėme dar įdomesnę ir sudėtingesnę ralio trasą. Ralis drieksis per Lazdijų, Alytaus, Varėnos, Trakų ir Druskininkų rajonus, todėl lenktynininkai tikrai turės kur išbandyti save ir savo automobilių galimybių ribas“, – tikina lenktynių organizatorius.

„Rally Classic Druskininkai 2012“ metu automobilių sporto ir technikos entuziastai turės galimybę pasigėrėti ir senovinių automobilių paroda bei paradu, dalyvauti įvairiuose organizatorių konkursuose bei žaidimuose.

Daugiau informacijos: http://www.rallyclassic.lt/

Atgal